Gastronómia

...nechajte sa vtiahnuť do sveta čarovných chutí, vôní a nevšedného zážitku...

 

Penzión BASKE Vám denne ponúka špeciality domácej i medzinárodnej kuchyne. O Váš chuťový zážitok sa postará náš šéfkuchár, ktorý rád osobne pomôže hosťom s výberom jedla a odporučí to najlepšie z aktuálnej ponuky. Pri výbere vhodného vína Vám ochotne poradí náš vyškolený personál.

Reštaurácia s kapacitou 25 osôb je ideálnym miestom pre rodinnú oslavu, menšiu svadbu, firemný večierok, pracovný obed či romantickú večeru pri sviečkach.
Pre menšie akcie Vám ponúkame naše salóniky.

Vaše rezervácie a objednávky prijímame počas pracovných dní na telefónnom čísle 0903 47 46 99 alebo emailom na: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

Počas letných dní si môžete naše špeciality vychutnať na niektorej z terás. Tou najobľúbenejšou je vyhliadková terasa na streche penziónu, kde si môžete vychutnať nielen výborné jedlá a kvalitné slovenské a zahraničné vína, ale aj západ slnka s výhľadom na panorámu Trenčianskych Teplíc a okolitých vrchov.
Počas horúcich dní a večerov si hostia môžu pochutnať na skvelých grilovaných špecialitách taktiež v tieni stromov na terase v záhrade.

 

Otváracie hodiny:

PONDELOK - SOBOTA
11.00 - 22.00 hod.
NEDEĽA
11:00 – 20:00 hod.

 

INFORMÁCIA PRE UBYTOVANÝCH HOSTÍ:

Raňajky formou teplého a studeného bufetu.
7:00 - do 10:00 hod. počas pracovných dní
7:30 - do 10:30 hod. počas víkendov

Obedové menu
11:00 – 14:00 hod. počas pracovných dní

Večera
17:30 – 19:30 hod.

Večera sa podáva formou a la carte.
Nápojový lístok (.pdf)